Kam pro dovolenou snů? Exim Tours má pobočku i ve vašem městě!

Pobočky Exim Tours

Síť poboček Exim Tours

Exim Tours má pobočky po celé České republice, aby si klienti mohli vybrat tu nejbližší. Cestovní kancelář Exim Tours má pobočky ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Ústí nad Labem, Zlín a Jihlava. Klienti si tak mohou vybrat pobočku, která jim nejvíce vyhovuje. Na pobočkách Exim Tours se klienti mohou informovat o nabídkách zájezdů, získat rady a tipy na dovolenou, vyřídit všechny formality a zaplatit zájezd. Odborně proškolený personál poradí s výběrem té pravé dovolené. Pobočky cestovní kanceláře Exim Tours jsou moderně vybavené a poskytují příjemné prostředí pro vyřizování záležitostí souvisejících s cestováním.

Pokrytí v České republice

EXIM tours má pobočky po celé České republice, aby vám plánování dovolené bylo co nejpohodlnější. Naši zkušení a přátelští odborníci na cestování jsou vám k dispozici ve všech krajích. Ať už hledáte dovolenou u moře, poznávací zájezd nebo třeba exotickou dovolenou, rádi vám pomohou s výběrem té pravé destinace a hotelu. V našich pobočkách si můžete vybrat z široké nabídky zájezdů od renomovaných cestovních kanceláří. Pro vaši maximální spokojenost nabízíme také doplňkové služby, jako je například pojištění storna zájezdu, parkování na letišti nebo zajištění víz. Navštivte naši nejbližší pobočku EXIM tours a nechte si poradit od našich profesionálů. Rádi vám pomůžeme s výběrem vaší vysněné dovolené.

Otevírací doba poboček

Pro informace o otevírací době konkrétní pobočky Exim Tours nebo cestovní kanceláře Exim Tours doporučujeme navštívit oficiální webové stránky společnosti. Na stránkách obvykle najdete sekci "Pobočky" nebo "Kontakty", kde si můžete vybrat konkrétní pobočku a zobrazit si její otevírací dobu. Pro jistotu je vždy vhodné si otevírací dobu ověřit telefonicky nebo e-mailem, zvláště pokud plánujete návštěvu pobočky mimo běžnou pracovní dobu nebo o víkendu. Některé pobočky Exim Tours mohou mít upravenou otevírací dobu během státních svátků nebo sezónních změn.

Služby na pobočkách

V našich pobočkách Exim tours, rozesetých po celé České republice, na vás čeká tým zkušených a přátelských cestovních specialistů. Rádi vám pomohou s výběrem té pravé dovolené, ať už toužíte po odpočinku na slunných plážích, poznávání exotických destinací nebo dobrodružných výletech. Na pobočkách cestovní kanceláře Exim tours zařídíte vše potřebné pro vaši cestu – od výběru zájezdu a ubytování, přes letenky a pojištění, až po fakultativní výlety a další doplňkové služby. Poskytneme vám komplexní informace o destinaci, tipy na výlety a restaurace a zodpovíme všechny vaše dotazy. Naším cílem je zajistit vám bezstarostnou a nezapomenutelnou dovolenou, na kterou budete rádi vzpomínat. Navštivte nás na některé z našich poboček a přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb a individuálním přístupu k každému klientovi.

pobočky exim tours

Odborné poradenství

V našich pobočkách Exim Tours i partnerských cestovních kancelářích na vás čekají zkušení a proškolení cestovní poradci, kteří vám pomohou s výběrem té pravé dovolené. Ať už sníte o odpočinku na písečných plážích, poznávání exotických kultur nebo adrenalinových zážitcích, naši specialisté vám poradí s výběrem destinace, hotelu i typu zájezdu. Díky dlouholeté spolupráci s renomovanými leteckými společnostmi a hotelovými řetězci vám zajistíme ty nejlepší ceny a podmínky. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy ohledně vašeho cestování – rádi vám pomůžeme s výběrem cestovního pojištění, vyřízením víz a dalších nezbytných dokumentů. Věříme, že s námi bude plánování vaší dovolené hračkou a samotná cesta nezapomenutelným zážitkem.

Rezervace zájezdů

V našich pobočkách Exim tours vám rádi pomůžeme s rezervací vašeho vysněného zájezdu. Náš tým zkušených cestovních konzultantů je připraven vám poradit s výběrem destinace, hotelu i termínu, a to vše s ohledem na vaše individuální přání a finanční možnosti. V pobočkách cestovní kanceláře Exim tours najdete širokou nabídku katalogů, letáků a dalších materiálů, které vám usnadní výběr. Pro vaše pohodlí nabízíme možnost rezervace zájezdů online prostřednictvím našich webových stránek. Rezervační systém je přehledný a intuitivní, takže rezervaci zvládnete během několika minut z pohodlí vašeho domova. Samozřejmě se na nás můžete obrátit i telefonicky nebo e-mailem. Ať už zvolíte jakýkoli způsob rezervace, garantujeme vám ty nejlepší ceny a profesionální služby. Těšíme se na vaši návštěvu v některé z našich poboček nebo online!

Platba a vyzvednutí dokladů

V našich pobočkách Exim Tours a partnerských cestovních kancelářích vám nabízíme různé možnosti platby a vyzvednutí vašich cestovních dokladů. Platit můžete hotově, platební kartou nebo bankovním převodem. Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, je nutné uhradit zájezd nejpozději 7 dní před odjezdem. Po připsání platby na náš účet vám budou cestovní doklady zaslány e-mailem nebo si je můžete vyzvednout osobně v kterékoli z našich poboček. V případě platby hotově nebo platební kartou obdržíte cestovní doklady ihned po zaplacení. Pro vyzvednutí cestovních dokladů v pobočce je nutné předložit doklad totožnosti a číslo vaší rezervace. Doporučujeme vám zkontrolovat si otevírací dobu vámi zvolené pobočky. Věříme, že vám tyto informace usnadní plánování vaší dovolené s Exim Tours.

pobočky exim tours

Kontaktní údaje poboček

Bohužel, nemám přístup k aktuálním kontaktním údajům poboček Exim Tours. Ty se mohou často měnit. Pro získání nejaktuálnějších informací o pobočkách cestovní kanceláře Exim Tours, jako jsou adresy, telefonní čísla a otevírací doby, doporučuji navštívit oficiální webové stránky Exim Tours. Na jejich stránkách obvykle najdete sekci "Kontakt" nebo "Pobočky", kde jsou uvedeny všechny potřebné informace. Pokud preferujete osobní kontakt, můžete také zavolat na zákaznickou linku Exim Tours, kde vám operátoři rádi poskytnou informace o nejbližší pobočce a pomohou vám s dotazy ohledně zájezdů a cestovních služeb.

Online služby Exim Tours

Exim Tours chápe, že v dnešní době je pro vás čas vzácný a cestování se plánuje nejlépe z pohodlí domova. Proto vám přinášíme širokou škálu online služeb, které vám usnadní plánování vaší dovolené. Ať už hledáte zájezdy do exotických destinací, eurovíkendy v pulzujících městech nebo odpočinek na slunných plážích, s online službami Exim Tours si vše zařídíte snadno a rychle. Z pohodlí vašeho domova si můžete prohlédnout aktuální nabídku zájezdů, porovnat ceny, prostudovat podrobné informace o destinacích a hotelích a rezervovat si dovolenou vašich snů. Online platforma Exim Tours je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže se nemusíte omezovat otevírací dobou poboček Exim Tours a cestovních kanceláří Exim Tours. Rezervaci zájezdu zvládnete během pár kliknutí a veškeré potřebné dokumenty vám budou doručeny elektronicky. Pokud byste přesto potřebovali poradit s výběrem dovolené nebo se na cokoliv zeptat, náš tým zkušených cestovních poradců je vám k dispozici na telefonické lince nebo prostřednictvím online chatu.

Výhody návštěvy pobočky

Návštěva pobočky EXIM tours má své nesporné výhody. Osobní kontakt s našimi zkušenými cestovními poradci vám poskytne možnost probrat vaše cestovatelské představy a požadavky do detailu. Naši poradci vám rádi pomohou s výběrem té nejvhodnější dovolené, ať už toužíte po relaxu na pláži, poznávání exotických destinací nebo aktivní dovolené plné zážitků. V pobočkách cestovní kanceláře EXIM tours máte navíc k dispozici širokou škálu katalogů a prospektů, které vám pomohou s výběrem vaší vysněné dovolené. Naši poradci vám také rádi poskytnou informace o aktuálních slevách a akčních nabídkách. Osobní návštěva pobočky vám zaručí individuální přístup a maximální péči ze strany našich profesionálů.

pobočky exim tours
Funkce Exim Tours pobočky Webové stránky Exim Tours
Dostupnost Omezená otevírací doba 24/7
Možnosti kontaktu Osobně, telefonicky Online chat, formulář, telefonicky
Nabídka zájezdů Může být omezena dostupnými materiály Kompletní a aktuální nabídka

Zákaznické recenze poboček

Exim Tours patří mezi nejoblíbenější cestovní kanceláře v Česku a není se čemu divit. Svou popularitu si buduje už dlouhá léta a kromě široké nabídky zájezdů za skvělé ceny sází i na osobní přístup v kamenných pobočkách. Ať už se chystáte na dovolenou k moři, poznávací zájezd nebo třeba na lyže, v pobočkách Exim Tours vám poradí s výběrem té správné destinace i ubytování zkušení a ochotní pracovníci.

Zákazníci si pochvalují především individuální přístup a ochotu personálu, který jim vždy věnuje dostatek času a trpělivě zodpovídá veškeré dotazy. Velmi pozitivně je hodnocena i znalost destinací a ochota poradit s výběrem toho nejvhodnějšího zájezdu na míru. Většina zákazníků oceňuje i příjemné prostředí poboček a snadnou dostupnost.

Pokud tedy hledáte spolehlivou cestovní kancelář s osobním přístupem, pobočky Exim Tours jsou tou správnou volbou.

Publikováno: 05. 07. 2024

Kategorie: cestování

Autor: Lubomir Zivny

Tagy: pobočky exim tours | pobočky cestovní kanceláře exim tours