Nejlepší koupání v Čechách – Poznejte krásná místa

Vyrazili jste na dovolenou na kolech a rádi byste se při toulkách přírodou nebo městských cyklostezkách někde zchladili? Pak se vůbec neomezujte a vsaďte na nejlepší koupání v Čechách. Po celém česku se nachází spousta přírodních, ale také uměle vytvořených vodních ploch, které si velice brzy zamilujete.

Začněte přírodním koupáním

Pokud dáváte přednost přírodnějšímu rázu, zamiřte do Mikulášovic, respektive kousek za město. Právě zde se nachází přírodní rybník, jehož nedílnou součástí je také brouzdaliště. K dispozici je pětimetrová skokanská věž, zázemí v podobě občerstvení a mnohé další. Vyrazit můžete ostatně i do některé z blízkých zoologických zahrad.

Jak vypadá nejlepší koupání v Čechách?

Nejlepší koupání v Čechách pochopitelně nabývá odlišných forem. Můžeme zmínit třeba Sluneční lázně Dachova. Přírodní koupaliště vzniklo v roce 1929 a od té doby prošlo zásadními změnami. Dnes si tu můžete užívat na malebných plážích a koupat se v čisté vodě. Následující místa Vám blíže představíme prostřednictvím otázek a odpovědí.

Kde se vykoupat na Praze 6?

V této pražské lokalitě jednoznačně vsaďte na koupaliště Divoká Šárka. Koupat se budete v obležení přírody a skalnatých hřbetů. Děti zde ocení tobogán a skluzavky. Vás možná osloví tenisové kurty.

Jak vypadá koupaliště v Chlumci nad Cidlinou?

Areál městského koupaliště je zde poměrně rozlehlý. Vždyť největší bazén má rozměry 55 x 50 metrů a hloubka dosahuje až 180 centimetrů. Na druhou stranu, méně zdatní plavci využijí hloubku kolem 80 centimetrů.

Kam za koupáním do Brna?

V tomto městě dejte zelenou místu zvanému Riviéra. Zrekonstruované koupaliště s nerezovými vanami nabízí 75 metrů dlouhý tobogán, ale i 15 metrů dlouhou skluzavku.

Co nabízí Mšeno u Mělníka?

Jde o název městských lázní se spoustou laviček, věžovitých fontán a také s přírodním pramenem Stříbrník. Lázně sází na pestré a všestranné návštěvnické zázemí.

Kde jinde je ještě nejlepší koupání v Čechách?

Vynechat byste určitě neměli oblast zvanou U Libuše. Asi sedm kilometrů od Vyškova se nachází vybudované koupaliště s bohatým zázemím.